OBAVIJEST O UDŽBENICIMA

Autor: Matea Košćak, 12. 7. 2021.

udžbenici za sljedeću školsku godinu nabavljaju se sredstvima Državnog proračuna i dočekat će učenike na klupama početkom nastavne godine u rujnu. Udžbenici su u vlasništvu Škole, a  Škola ih posuđuje učenicima  prema Naputku o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika… (NN, br.46/19) koji je propisalo Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Državnim proračunom nisu osigurana sredstva za dodatne nastavne materijale (radne bilježnice, mape, atlase, kutije s radnima materijalom) te ovaj dio učeničke opreme za rad financiraju i nabavljaju roditelji.

Na web stranici škole (u lijevom izborniku ima dio „UDŽBENICI“) te na ulaznim vratima smo objavili popis drugih obrazovnih materijala, tj. radnih bilježnica za školsku 2021./2022. godinu.

U tablicama smo izrazili sve potrebne radne bilježnice koje će se koristiti u radu. Zbog zakonskih odredbi, dio radnih bilježnica je obavezan, a drugi dio se kupuje uz suglasnost roditelja. Kako se radi o materijalima koji su učenicima neophodni za rad, molimo vas za iste osigurate.

Molimo roditelje koji su korisnici zajamčene minimalne naknade da se jave u ured ravnateljice zbog ostvarivanja prava na sufinanciranje kupovine dodatnih nastavnih materijala.

Za sva dodatna pitanja, nejasnoće i informacije slobodno se obratite na 561210.

« Studeni 2021 »