Upravo smo saznali za veliku čast i priznanje za našeg učitelja Tehničke kulture, prof. Srećka Ivkovića, koji je dobitnik Državne godišnje nagrade tehničke kulture „Faust Vrančić“ za 2023. godinu. Inače, u skladu s Pravilnikom o Državnoj nagradi tehničke kulture „Faust Vrančić“, Odbor za dodjelu Nagrade „Faust Vrančić“ dodjeljuje za iznimna postignuća u tehničkoj kulturi za 2023. godinu petnaest nagrada: jednu nagradu za životno djelo, deset godišnjih nagrada pojedincima i četiri godišnje nagrade udrugama.

Izuzetno smo ponosni što imamo takvog stručnjaka, učitelja i kolegu u svojim redovima jer je i na državnoj razini prepoznat njegov uspjeh, rad, zalaganje i stručnost. Čestitke od srca u ime svih učenika i djelatnika Škole!

Profesor Srećko Ivković čini nas ponosnima i sretnima!